Raadiosaade Keskkonnatelk PDF Trüki E-mail

Sven Paulus

Keskkonnatelgi raadiosaade jätkub Vikerraadios.
Vikerraadio igapäevaelu saade, raadiomagasin, "Huvitaja", on eetris tööpäeviti.  Esmaspäevastel tööpäevadel täidab ühe osa saatest traditsiooniline looduse ja keskkonna raadiosaade Keskkonnatelk, mis on eetris esmaspäeviti algusega kell 10.05- 11.30 ja kordusena teisipäeviti algusega kell 01.00.
Saatejuhiks on Sven Paulus

Esimene keskkonnatelgi saade uuel hooajal oli eetris 6. septembril 2010. 

 

Kõll1 Kuula kõlli
 

"Keskkonnatelk" jätkab traditsioonilises stiilis looduse ja keskkonna teemade arutamist ja uurimist.  Raadiosaade ärgitab mõtlema selle üle, kuidas me kõik saame loodust säästa ja oma eluviise muutes puhtamalt elada. Lühidalt öeldes: Säästa, ära saasta! Kui oleks kasutusel mõiste "igamehe loodus- ja keskkonnahoid," siis peegeldaks see just "Keskkonnatelgi" ideed. Nagu ütleb saate pealkiri, võtame aegajalt nurgast seljakoti ja telgi ning kutsume kuulaja kaasa rännakutele puhtasse loodusesse. Käime läbi Eesti matkarajad ning pistame nina näiteks sipelgapessa või püüame "selgeks saada" linnukeele. Seega käsitleme saates nii keskkonna - kui loodusteemasid.

Ootame informatsiooni kirjeldust ja kontaktisiku andmeid Teie omavalitsuse või haridusasutuses (lasteaias ja koolis) läbiviidavatest sündmustest, et seda kõike tutvustada raadiosaates Keskkonnatelk, mis on eetris esmaspäeviti raadiomagasinis Huvitaja esmaspäeviti kell 10.05- 11.30. Info koostamise juhise leiate linkidelt: 
http://okokratt.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=346&Itemid=180
http://okokratt.ee/uus/Merili_Nikkolo.ppt
http://okokratt.ee/uus/Tiia_Penjam.ppt
Info palume saata E-mail on kaitstud spmmirobotite eest, Javascript peab olema sisse llitatud või E-mail on kaitstud spmmirobotite eest, Javascript peab olema sisse llitatud , Teie teate ja info põhjal teeb valiku saate toimetaja Sven Paulus ning külastab Teid piirkondlik Eesti Rahvusringhäälingu reporter. Omavalitsusest soovime positiivseid näited oma kodukoha  väärtuste tutvustamisel ja tehtu kajastamisel. Samuti haridusasutuste tegemiste tutvustamine sealhulgas õpetajate tänamine ja noorte kiitmine.  

Saadet toetavad: SA Keskkonnainvesteeringute

Keskkonnatelgi raadiosaade on olnud eetris alates  2006. aasta jaanuarist.

Keskus ja MTÜ Ökokratt.

Kuula eetris olnud raadiosaateid Vikerraadio audioarhiivist

Kuula varem eetris olnud saateid Kuku taskuhäälingust